הסכם שלום בית

הסכם שלום בית הינו הליך שבו הצדדים יוצרים דיאלוג ושיח במטרה לפתור את המחלוקות שנתגלעו ביניהם בדרך של הסכם מבלי להגיע לגירושין.

 

לרוב, כאשר צדדים נמצאים במשבר משפחתי, הליך שלום הבית נעשה גם בשילוב של מומחים בתחום המשפחה כגון: מטפלים משפחתיים , מטפלים זוגיים, פסיכולוגית ילדים וכיוצ"ב והכל על מנת לסייע לצדדים להגיע לפתרון אופטימאלי בהליך הגישור במרכז מגושרים.

 

בהסכם שלום הבית מנסים המגושרים להגיע "לחוזה נישואין מחדש" אשר ייצור את קרקע להדברות לפתרון בעיות בזוגיות ובמשפחה ולחיזוק הקשר הזוגי והמשפחתי.

 

ניתן גם לערוך הסכם שלום בית ולחילופין גירושין.

 

הסכם שלום בית ולחילופין גירושין הינו הסכם המתאים לזוגות אשר נמצאים בסכסוך אך עדיין אינם החלטיים לגבי רצונם להתגרש ובהליך הגישור יגיעו הצדדים לפתרונות המתאימים גם למצב של שלום בית לרבות תנאים לקיומו והן למצב של גירושין.

 

הסכם שלום בית ולחילופין גירושין דורש נכונות הדדית לנסות ולשקם את הנישואין וכדאי לקבוע במסגרתו את התנאים להצלחת הנישואין כמו: טיפול זוגי בו ינסו בני הזוג למצוא את נקודות החיכוך ביניהם ויעלו דרכים למניעתן.

 

במסגרת הסכם שלום בית ולחילופין גירושין אנו משלבים בעצם בין הסכם ממון לבין הסכם גירושין וכך יוצרים הסכם משולב אשר בד"כ קובע מנגנון מעבר ממצב של שלום בית למצב של גירושין ע"י הודעה של אחד מבני הזוג.

 

הסכם זה, בדומה להסכמים אחרים יש לאשר בפני בית המשפט לענייני משפחהאו בפני בית הדין הרבני ע"מ ליתן לו תוקף של פסק דין.

לתיאום פגישה

 03-5610313

שם *
טלפון *
דוא"ל *
Powered by Artvision | Truppo Websites