קליין - משרד עורכי דין

קליין – משרד עורכי דין הינו משרד המתמחה בנושאי דיני משפחה וירושה . תחום דיני המשפחה הינו תחום רגיש העוסק בדיני נפשות ועל כן הטיפול במשרדנו הינו טיפול מקצועי ביותר, תוך בניית אסטרטגיה אישית לכל לקוח ונעשה בתשומת לב מלאה ולווי צמוד של הלקוחות לאורך כל ההליך, כשכל לקוח זוכה ליחס אישי ומסור.

 

יתרונו הניכר של משרדנו הוא בין היתר בניהול אסטרטגיה אישית ללקוח להשגת יתרונות מרביים וכן שאיפה להגיע להסדר הוגן וראוי ללקוח תוך חסכון כספי וחיסכון בזמן יקר ותוך ושימת דגש מרבי על טובת הילדים. כמו כן, המשרד מתמחה בחלוקת נכסים משפחתיים כגון: נכסי קריירה ומוניטין, חברות ונדל"ן. משרדנו נעזר במומחים מקצועיים הן מתחום מדעי ההתנהגות והן מהתחום הפיננסי.

 

כאשר בן זוג או בני זוג מחליטים להתגרש או להיפרד זה מזו, ייעוץ משפטי ראשוני הוא דבר חיוני וחשוב מאוד על מנת למנוע פגיעה בטובת הילדים ,פגיעה כלכלית ופגיעה נפשית.

 

על מנת שלא לפעול מתוך לחץ ו/או אי וודאות חשוב ביותר לקבל את מלוא האינפורמציה המשפטית בנוגע לכל הנושאים הכרוכים בגירושין או בפירוד כגון: נושא המשמורת והסדרי הראייה, נושא מזונות האשה , נושא מזונות הילדים ונשוא חלוקת הרכוש.

 

כמו כן, חשוב לדעת, כי ישנן מספר אלטרנטיביות בעת הגירושין או הפירוד. כגון: הליך גישור, הליך של יישוב סכסוך בביהמ"ש, הליך של מו"מ לקראת הסדר כולל אשר בסופם מסיימים בני הזוג את דרכם המשותפת בדרך של שלום ובהסדר כולל. הליכים אלו הינם לרוב הליכים מזורזים, חסכוניים, מהירים ויעילים תוך שימת דגש על טובת הילדים.

 

כמו כן, תמיד קיימת האופציה של הליך משפטי בביהמ"ש לענייני משפחה ו/או בבית הדין הרבני אשר בסופם ניתן פסק דין.

 

לעיתים בטרם פנייה להליך משפטי או להליך גישור/ מו"מ יש מקום להפניית הצדדים להליך של טיפול זוגי או טיפול משפחתי אשר יכול ויוביל לשלום בית ויכול ויבשיל לקראת הליך גירושין הוגן בין בני הזוג.

 

יחד עם זאת, חשוב ביותר לדעת כי במדינת ישראל קיימות שתי ערכאות המוסמכות לדון בתביעות בענייני משפחה: האחת - בית המשפט לענייני משפחה והשנייה - בית הדין הרבני. פעמים רבות מוכרע גורל התיק על פי השאלה מי מבין בני הזוג הקדים והגיש ראשון את תביעותיו. הכלל פשוט: כל הקודם זוכה. בית המשפט אליו פנו ראשון הוא זה שיידון בתיקים, למעט מקרים חריגים, הליך זה נקרה "מירוץ סמכויות". לכן, ייעוץ ראשוני והחלטה אסטרטגית באיזו דרך לפעול הינם קריטיים ביותר.

 

עורכת דין קליין הינה בעלת ניסיון רב בניהול תיקים מורכבים וגדולים ובייצוג בבתי המשפט השונים ובבתי הדין הרבניים.

 

 

פגישת ייעוץ בהנחה לפונים דרך אתר האינטרנט.

לתיאום פגישה

 03-5610313

שם *
טלפון *
דוא"ל *
Powered by Artvision | Truppo Websites